Kvalitné slovenské betonové ploty LUKABETON
BETÓNOVÝ PLOT
Oploteniu Vašich pozemkov, domov, firiem a záhrad sa venujeme od roku 1996. Naše výrobky preto spĺňajú všetky potrebné normy a sú vyrobené tak aby Vám vydržali po celý život.

Betónové podhrabové dosky od spoločnosti LUKABETON.


Kvalitná zosilená podhrabová doska od firmy LUKABETON

Podhrabové dosky sa obyčajne používajú pod pletivá. Účelom podhrabovej dosky je zabrániť pletivu dotyku so zeminou, ktorá môže znížiť životnosť celého oplotenia.  Podhrabová doska vypĺňa priestor medzi pletivom a zeminou tak, aby bolo zabránené prechodu zveri na pozemok. Podhrabové dosky sa zakopávaju asi 10 - 20 cm do zeme, tesne pod pletivo, čím zároveň čiastočne zabraňujú rastu burín z vedľajšieho pozemku. Podhrabová doska je obyčajne betónovej farby hladkého povrchu.

U našich zákazníkov je čoraz viac oblúbená podhrabová doska - farebná imitácia starej tehly.


Naučme predajcov / výrobcov predávať kvalitné podhrabové dosky hrúbky 5CM
Rozmery našich podhrabových dosiek: 2505 x 300 x 50mm.
Rozmery našich podhrabových dosiek: 2450 x 300 x 50mm.
Prierez podhrabových dosiek LUKABETON

Naša podhrabová doska je vyrobená z betónu triedy C35-45, nasiakavosť podhrabovej dosky je max. 5% (norma povoľuje 6,5) , v každej podhrabovej doske je použitých štyri až šesť kovových výstuží, spolu 10m - 15m. Naše podhrabové dosky sú pevné a majú dlhú životnosť.


Vážení zákazníci,
pokiaľ sa rozhodnete prísť si po tovar vlastným autom, radi Vám tovar naložíme vysokozdvižným vozíkom.

V prípade ak nie je možné auto naložiť vysokozdvižným vozíkom, my Vám ho ručne nakladať nebudeme a preto si treba priviesť spoločníka, ktorý Vám s nakládkou pomôže.

Ďakujeme za pochopenie.

Kvalitná podhrabová doska
Výrobe betónových plotov sa venujeme od roku 1996.

Vážení zákazníci, ak sa teda rozhodnete kupovať podhrabovú dosku skúste sa zamerať najmä na:

1. Hrúbka dosky – doska tenšia ako 5 cm začína byť riziko - doska tenšia ako 4 cm je podľa môjho názoru už zlodejina ...
2. Množstvo betonárskej ocele:
Novinka: zosilnené dosky o 10%
3. Vyrábame podhrabové dosky z najpevnejšieho betónu v pevnosti tlaku okolo 55 MPa, sme asi JEDINÝ na Slovensku – overené v TSÚS PROTOKOL O SKÚŠKE TU
4. Pevnosť v ohybe - overená v TSÚS PROTOKOL O SKÚŠKE TU
Na Slovenskú sú veľké renomované predajne pletív, ktoré zákazníkom ponúkajú tenké 3 – 4 cm podhrabové dosky aj za 15 – 20 €, ktoré znesú slabé, alebo žiadne zaťaženie, sú tenké, praskajú už pri manipulácii, ale ak si majitelia týchto firiem robia oplotenie pre seba, alebo svojich známych, tak si prídu kúpiť kvalitné podhrabové dosky k nám ..... Takže predaj 3 - 4 cm hrubých podhrabových dosiek je iba o biznise hraničiacom s podvodom nie o kvalite a úcte k zákazníkovi .... Aj nás tlačia do výroby týchto podvodníckych podhrabových dosiek, lebo sme blízko a mali by menšie náklady na dopravu..

ale nás na zlodejinu zákazníkov nenahovoria ......
Novinka: zosilnené dosky o 10% podhrabové dosky
Kvalita naších podhrabových dosiek je známa po celom Slovensku, Česku a odberateľov máme i v Rakúsku.

Kvalitná podhrabová doska
Podhrabová doska LUKABETON Podhrabová doska LUKABETON Podhrabová doska LUKABETON Podhrabová doska LUKABETON Podhrabová doska LUKABETON Podhrabová doska LUKABETON Podhrabová doska LUKABETON


Podhrabová doska 4 kusy ocele Podhrabová doska 6 kusov ocele
Podhrabové dosky LUKABETON Zavrieť menu